تصویر ثابت

سهند دانلود

سهنددانلود♦♦♦www.sahanddl.ir

 توضیحات نصب: پس از دانلود و اکسترکت نمودن فایل فشرده، یک فایل با پسوند

بازی Rotastic روایت وایکینگ هایی می باشد که در هوا پرواز و نبرد می کنند. اما مشکل اصلی این وایکینگ ها کنترل و تعیین سطح پرتاب آن ها می باشد که اگر درست نباشد آن ها را به سرعت زمین می زند. با وایکینگ ها همراه شوید و آن ها را در رسیدن به هدفشان کمک کنید! بازی Rotastic بر خلاف سایر بازی هایی مثل انگری بردز، گزینه های زیادی را در اختیار گیمر قرار می دهد تا توانایی های خود را بتوانند به نمایش بگذارند! هدف های متفاوت بازی مثل جمع آوری الماس ها، فرار از تله های مرگ بار، نبرد با سایر بازیکنان، نابود کردن دیواره ها، انجام حرکات بدل کارانه، نابود کردن گنجشک ها و پرواز با سرعت زیاد و … در این بازی گنجانده شده اند. این بازی شامل ۷۰ مرحله مختلف می باشد که می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند.

Rotastic PC-PROPHET


source دانلود بازی Rotastic برای PC توضیحات نصب: پس از دانلود و اکسترکت نمودن فایل فشرده، یک فایل با پسوند .bin به شما داده می شود. فایل مربوطه را توسط نرم افزار Daemon Tools اجرا نمایید. آنتی ویروس خود را غیرفعال کنید و به نصب بازی بپردازید. پس از اتمام نصب بازی تمامی فایل های موجود در پوشه PROPHET با در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

 

caution دانلود بازی Rotastic برای PC توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repairکه در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

download دانلود بازی Rotastic برای PC دانلود:    Embedupload    Direct Link

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها